Laimas Bikšes izstādes atklāšana
   
    
    
    
    
    
 
1.12.2010

Laimas Bikšes izstādes atklāšana

Rietumu bankas Capital Centre izstāžu zālē Vesetas ielā 7

Rietumu bankas jaunajā izstāžu zālē Rīgā, Vesetas ielā 7 galerija Daugava rāda Laimas Bikšes mākslu. Eksponēti 38 darbi. Kas jauns šajā darbu kolekcijā kas priecēs rīdziniekus un pilsētas viesus visu decembra mēnesi un vēl pirmās jaunā gada nedēļas?
Izstāde ir mākslinieces pēdējo gadu darbu apkopojums. Daudziem viņa būs jauns atklājums, citiem vienmēr gaidītā un patīkamā tikšanās ar Laimas Bikšes glezniecību.
Viņas glezniecība ir kā spēle, rotaļa — mazi koki, lieli putni, pienenes kā palmas zem tām maza rakstniece kā skudriņa rada savu romānu. Vai tā ir dzīve, vai pasaka? Tur ir meži, saulrieti, ogotājas… Tā ir glezniecība par dzīves mīlestību. Par mīlestību pret apkārt notiekošo, pret dabas ritmiem un dzīves plūdumu. Tiek skaitītas zvaigznes, ogas, putni un saulrieti, tas darīts ar mīlestību pret norisēm un glezniecību. Tāpēc gribas teikt – tā ir izstāde par mīlestību. Liekas, katrs krāsas laukums nes sevī šīs jūtas, kas nav tikai prieks. Arī skumjas, ilgas. Un tomēr — ticība labajam. Uzticēšanās man, tev un mums visiem, kam adresēta Laimas glezniecība.

Follow Gallery Daugava on Facebook

live riga logo

Follow Gallery Daugava on Facebook