Izstāde divās daļās: I. Imants Vecozols. Ikdiena tuvplānā. II. Imants Vecozols un viņa bijušie studenti.
 Linda Stepīte. Gaisma. 2010. Audekls, eļļa. 100x100 Jānis Andris Osis. Ķemeru tīrelis. 2007. Audekls, eļļa, 70x90 
  Imants Vecozols. Klusā daba ar bumbieriem. 2000. Audekls, eļļa, 46x56 Imants Vecozols. Lielpilsēta. 2010. Kartons, jaukta tehnika, 54x70 
  Imants Vecozols. Mana drauga kūts. 2001. Audekls, eļļa, 100x75 Normunds Brasliņš. Pērļu lietus. 2007. Koks, eļļa 22,5x18 
  Linda Stepīte. Darbnīcā. 2009. Audekls, eļļa, 100x120 
19.01.2012-11.02.2012Imants Vecozols

Izstāde divās daļās: I. Imants Vecozols. Ikdiena tuvplānā. II. Imants Vecozols un viņa bijušie studenti.

Izstāde divās daļās:

Imants Vecozols

I. Ikdiena tuvplānā

Rietumu bankas izstāžu zālē, Rīgā, Vesetas ielā 7

II. Imants Vecozols un viņa bijušie studenti

galerijā Daugava

19. janvārī Rīgā gleznotājam, prof. Imantam Vecozalam divas izstādes. Vērienīga meistara darbu ekspozīcija “Ikdiena tuvplānā” Rietumu bankas izstāžu zālē Vesetas ielā 7 atklāsies plkst. 16:00.
“Rietumu bankā ir laba izstāžu telpa” secina mākslinieks, “kurā izvietošu aptuveni 20 gleznas dažādās glezniecības tehnikās, ieskaitot kolāžas un pāris zīmējumus. Pēdējos gados ir uzgleznotas vairākas figurālās gleznas ar ziemas ainavām fonā, blakus manām klusajām dabām arī tās būs redzamas izstādē.” Mākslinieks pats nedaudz komentē savu jauno izstādi: “Balto nokrāsu vietā vairāk redzēsiet tumši piesātinātu kolorītu. Būs izstādīti daži neredzēti darbi, kuri gleznoti pirms 30 un vairāk gadiem. Man pašam interesē kā tie skatītāju acīs sasauksies ar pēdējā laika kolorītu un pasaules skatījumu kopumā. Būšu dāsni atalgots, ja atnāksiet uz izstādi un jums šķitīs… kaut daži darbi interesanti un pārdomu vērti. Tad arī radīsies vēlme dziļāk padiskutēt. Padiskutēt par to kā es gleznoju un glezniecību vispār.”
Galerijā Daugava: “prof.Imants Vecozols un viņa bijušie studenti.” Šeit gan jāpiebilst, ka Mākslas akadēmijā pie prof. Imanta Vecozola mācījušies ļoti daudzi, bet galerijā šoreiz parādīs savus darbus tikai kādi desmit gleznotāji, vairāki no viņiem jau paši tagad pasniedzēji Mākslas akadēmijā: prof.Jānis Andris Osis, prof. Normunds Brasliņš, prof. Kristaps Zariņš. Tad arī zināmas un mazāk zināmas mākslinieces, par kuru glezniecību, viņu atradumiem mākslā Imants Vecozols vienmēr izjutis patiesu prieku. Vispirms jau Laima Bikše, tad Baiba Sprance, Gita Šmite, Vita Jurjāne, Linda Stepīte. Izstāde solās būt interesanta, vismaz tiem skatītājiem, kuri saprot glezniecību un atrod laiku, lai tajā iedziļinātos.
Abu izstāžu kopēja atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem gan notiks tikai Vesetas ielā 7, Rietumu bankas Capital Centre izstāžu zālē, galerijā Daugava Vecrīgā jārod iespēja iegriezties jau tuvākajās dienās, kur skatītājus gaidīs ekspozīcija “Prof. Imants Vecozols un viņa bijušie studenti”.

Follow Gallery Daugava on Facebook

live riga logo

Follow Gallery Daugava on Facebook