Atbalstītāji

Atbalstītāji

Galerija „Daugava„ ir komercgalerija — darbību nodrošina, pārdodot un izīrējot mākslas darbus. Un tas ir veiksmīgi izdevies jau daudzus gadus. Ir gūta pārliecība, ka pārdot var tikai labu mākslu. Izstāžu darbību galerijas telpās ar šiem ienākumiem var nodrošināt, bet, ja runājam par kaut ko vairāk — izstādēm ārpus Latvijas, mākslas izdevumiem, jaunu talantu atbalstīšanu, tad gan ar galerijas peļņu to atļauties nevarētu. Galerija “Daugava” izdevusi mākslas albumus — “Imants Vecozols. Glezniecība” un “Biruta Baumane. Glezniecība”, izdots albums par Birutas Delles mākslu. Ir katalogi, izstādes ārzemēs, piedalīšanās starptautiskās mesēs, maksāta stipendija Latvijas Mākslas akadēmijas labākajiem zīmētājiem, bet to atļauties varam pateicoties atbalstam, ko saņemam no uzņēmēja Gunta Rāvja.

Vairākus gadus pēc kārtas trīs Latvijas Mākslas akadēmijas studenti saņēma Borisa Bērziņa vārdā nosaukto stipendiju, kuru finansēja uzņēmējs Guntis Rāvis. 2010./2011. mācību gadā to saņēma Krista Dzudzilo, Madara Neikena un Jānis Svars, 2011./2012. – Jolanta Basova, Sanda Skujiņa un Zane Zlemeša, 2012./2013. – Kristīne Graudule, Sigita Lūse, Māra Brīvere un 2013./2014.gadā to saņēma Līva Ķīkule, Anda Skadmane un Dārta Stafecka.

Arī galerijas mājas lapas izveide un uzturēšana ir uzņēmēja atbalsta rezultāts. Gunta Rāvja interese par mākslas procesiem, par literatūru, teātri, operu ir radījusi viņā vēlēšanos visu to atbalstīt savu iespēju robežās.

Follow Gallery Daugava on Facebook

live riga logo

Follow Gallery Daugava on Facebook